Patalpos – Pilies 10

ERDVĖ KURTI NAMUS. PILIES GATVĖJE.

Rinktis komercines patalpas Rinktis apartamentus

Istoriją mena autentiška architektūra

PILIES 10 yra vienas seniausių ir vertingiausių senamiesčio namų, stovintis vietoje, kur kūrėsi Vilniaus miestas. Penkis šimtmečius matęs pastatas dabar yra saugomas kaip kultūros paveldas. Polichrominių tyrimu metu paaiškėjo, kad per 514 metų pastato fasado spalva keitėsi 13 kartų, langų apvadų spalva - 18 kartų, o fasado frizo spalva - net 23 kartus. Vykdant PILIES 10 konversijos projektą į interjerą bus kruopščiai įkomponuotos per keturias ankstesnes rekonstrukcijas išlikusios architektūrinės vertybės. Ant storų patalpų sienų ir lubų išlikusi autentiška tapyba, plytų ir mūro fragmentai, pro langus atsiveriantis vaizdas į raudonus čerpinius stogus ir rūsio skliautai – tai kruopščiai išsaugotas XVI a. architektų, stačiusių namus Mikalojui II Radvilai, palikimas.

Buitimi ir privatumu rūpinasi išmani sistema

Apartamentuose sumontuota išmani apskaitos ir stebėjimo sistema leidžia optimizuoti šildymą, elektros bei vandens sąnaudas ir pagal individualius poreikius pritaikyti kitus elementus: valdymą balsu ir virtualų asistentą, nuotolinį apšvietimo, garso, užuolaidų, vėdinimo ir kitų funkcijų reguliavimą. Įėjimo kontrolės sistema Loxone į išmaniuosius įrenginius perkelia ir durų atidarymą: leidžia atrakinti butus per nuotolį, kurti laikinus raktus, matyti norinčius patekti į pastatą asmenis.

Funkcionalios erdvės sujungia mažą bendruomenę

Pastate įrengti tik devyni apartamentai, tad gyvenimu išskirtinėje Vilniaus vietoje dalinsis vos keliolika žmonių. Be pertvarų ir kitų iš anksto numatytų elementų parduodami apartamentai suteikia visą laisvę sukurti devynias naujas Pilies gatvės istorijas, įgyvendinti unikalius architektūrinius ir technologinius sprendimus.

Nuo 40 iki 128 m2
apartamenų dydžiai
Iki 550 cm
lubų aukštis
9 nišiniai
apartamentai
2020 III-IV ketv.
projekto laikotarpis
NUO 77 IKI 643 m2

Komercinės patalpos

1797 m. PILIES 10 pirmame aukšte įsikūrė miestiečių ir turistų traukos objektas - kavinė. Vėliau čia veikė paveikslų galerija, vyriškų drabužių parduotuvė, juvelyro ir laikrodininko cechas, fotografijos dirbtuvės, daržovių parduotuvė, knygynas „Turistas“, kurį dar prisimena vyresni Vilniaus gyventojai. Tęsiant verslo pastate tradicijas, keturios pastate įrengtos erdvės yra pritaikytos įvairiai komercinei veiklai. Čia vietą ras kavinės, parduotuvės, galerijos ar renginių organizatoriai. Patalpų savininkai gaus galimybę pritaikyti istorinės architektūros elementus išskirtinei atmosferai kurti, sutiks didžiausią turistų srautą mieste ir galės išplėsti plotą įrengdami lauko terasą Pilies gatvėje.

xvi
SUSISIEKIME!

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekime!

Privalomas laukas

Privalomas laukas

Siųsti
Success

Gavome Jūsų užklausą! Dėkojame, kad susidomėjote PILIES 10 projektu. Susisieksime su Jumis netrukus.